O nás - Pohanka reality

Pohanka Reality je dynamická rodinná firma s dlouholetou tradicí vybudovaná od základu jen tvrdou pracovitostí. Byla založena v Jihlavě roku 1990 bez jakéhokoli zahraničního či úvěrového kapitálu a jejím jediným cílem bylo vybudovat energickou a spolehlivou firmu dodávající kvalitní servis zákazníkovi. Zaměřuje se zejména na pronájem bytů, rodinných domů, kanceláří, komerčních prostor, skladů, restaurací a parkovacích míst na Vysočině.

Naši prioritou je, aby pronájem nemovitostí proběhl v co nejkratším čase bez zbytečných komplikací a průtahů. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup ke klientům i profesionální zázemí při realizaci souvisejících smluv. Klientům nabízíme osobní přístup, ochotu a rychlost služeb, které nás v brzké době zařadily mezi ověřené a spolehlivé stálice na realitním trhu. Svěřte se do našich rukou a staňte se tak jedním z řady našich spokojených zákazníků, kteří neplatí žádné provize za pronájem nemovitosti.

Naše elektromobilita

 

Více o realizovaném projektu [PDF, 589KB]

 

Název projektu: Elektromobilita - Josef Pohanka - III.    
Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014 – 2020
Výzva III programu podpory NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE - ELEKTROMOBILITA

Cílem projektu je pořízení tří elektromobilů namísto obyčejných vozidel se spalovacím motorem a prostřednictvím používání elektromobilů v každodenním provozu snižovat uhlíkovou stopu, zavádět čistější a udržitelnou dopravu.
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU ČR.

 

Pohanka Reality
Farní 70/2
Jihlava 586 01

www.pohankareality.cz

info@pohankareality.cz

facebook

Kontakty